Ponúkame Vám priamu UV potlač na materiály - PVC, plexisklo a bondové dosky. 

Bond sú sendvičové dosky tvorené polyetylénovým (PE) jadrom, krytým z oboch strán hliníkovým plechom. Vďaka svojim vlastnostiam sú dosky Zenit BOND ideálne pre využitie v exteriéry a to predovšetkým v reklame. Dosky s minerálnym jadrom je možné používať aj v stavebníctve.

PVC dosky vhodné pre každú príležitosť. Vysoko kvalitný matný povrch s jemnou textúrou je ideálny pre potlač, lakovanie a nanášanie tenkých vrstiev. Dosky KömaTEX sú nehorľavé, odolné voči poveternostným vplyvom, chemikáliám a korózii. Sú vhodné pre reklamu, stavebníctvo ako dopravné značky, pútače.

Plexisklo je termoplastický materiál určený na ďalšie spracovanie buď tvarovaním, ohýbaním alebo na priame použitie vo forme prírezov, prípadne ich lepenie. Výrobky z plexiskla majú výborné mechanické a fyzikálne vlastnosti, ktorých hodnoty sa neznižujú ani starnutím. Plexisklo výborne odoláva drsným klimatickým podmienkam, vlhkosti, baktériám a mikroorganizmom. Vydrží namáhanie aj pri nízkych teplotách. Dobre vedie svetlo a odoláva UV žiareniu. Má výborné elektroizolačné vlastnosti.

Maximálny možný potlačiteľný rozmer na jednu grafiku je 3050 x 2030 mm. V prípade väčšej grafiky je nutné spájanie dvoch a viac materiálov.

Cenová kalkulácia

x
Celkom s DPH : € 47,96
Odhadované celkom : € 47,96