Potlač tričiek transferom

Pre transferovú potlač je charakteristické to, že farba nie je tlačená priamo na tričko, polokošeľu alebo iný textil, ale v prvom kroku je natlačená na transferovú fóliu. Po natlačení motívu sa následne aplikuje vysokým teplom a tlakom na potláčaný produkt. Po aplikovaní sa transferová fólia strhne a týmto sa oddelí od natlačeného motívu. V situáciách, keď nie je možné, alebo celkom vhodné, potláčať náročnejšie či pre priamu tlač neprístupné miesta a plochy, je nepriama - transférová tlač lepšia, resp. jediné riešenie. V prípadoch náročnejších motívov na komplikovanejšie materiály umožňuje kvalitnejší výsledok, resp. lepšiu flexibilitu pri aplikovaní a variovateľnosť umiestnenia potlače.

Transferová potlač garantuje vysokú odolnosť pri praní a brilantné farby. Je cenovo výhodná pri väčších objednávkach. Transferovou potlačou sa dajú potlačiť rozličné materiály: polyester, bavlna, nylónový textil alebo zmes z bavlny a polyesteru. 

Transferová potlač slúži k potlači tričiek, polokošieľ, mikín, šiltoviek, futbalových a hokejových dresov, pracovných odevov alebo dáždnikov. K výrobe potrebujeme grafiku v týchto formátoch: pdf, ai, alebo jpeg. Pri transferovej potlači môžu byť farby zadefinované v Pantone alebo hodnotách CMYK. Odporúčame pranie do 40°C

Cena tlače na textil sa vždy odvíja od konkrétnych parametrov požiadavky a následne od výberu technológie potlače. Pre výpočet ceny je potrebné poznať základné údaje. Ak potrebujete vedieť cenu za potlač, napíšte nám presnú špecifikáciu požiadavky, pošlite náhľad motívu grafiky a my Vam spracujeme cenovú ponuku.

Veľkosť produktuMnožstvo zMnožstvo doSuma
do A612€ 6,80
35€ 3,55
610€ 2,28
1120€ 1,23
2130€ 1,07
3149€ 0,76
5069€ 0,57
Vidieť viac

Cenová kalkulácia

Celkom s DPH : € 19,04
Odhadované celkom : € 19,04