NOVA7 je stojací model laserového gravírovacieho a rezacieho stroja.
Pracovná plocha je 700x500mm. Z radu strojov NOVA návrhár pohol očami k rezu. Preto rýchlosť gravírovania stroja nie je taká rýchla ako stroja MIRA. Výchlosť gravírovania je 1000mm/sec. Táto rýchlosť je dostatočná na to, aby stroj vynikol oproti oným podobným na trhu.

Štruktúra stroja je veľmi silná, čím sa stáva stabilnejším. Stroj je vybavený sočtinovým a čepelovým pracovným stolom a chladičom modelu 3000 alebo 5000 umožňuje inštaláciu laserovej trubice s výkonom od 100W až do 130W. Os sa zväčeila na 200mm. Disponuje výkonným kompresorom na rezanie, čo umožní rezanie silnejších m ateriálov.

Stroj má úplne uzavreté telo. Veko má z tvrdého skla na protipožiarne účely.

NOVA 7 je celkovo veľmi dobrý malý samostatne stojaci model laserového gravírovacieho a rezacieho stroja. Ak nemáte veľké  miesto, ale potrebujete stroj vhodný na rezanie rôznych materiálov, tento stoj je pre vás ako stvorený.

Výhody stroja NOVA7
Na všetkých dverách a zámkoch a oknách sú zámky na kľúče. Hlavný vypínač je typu zámku na kľúč, ktorý  bráni spusteniu stoja neoprávneným osobám. 

Jedným z najväčších nepriateľov laserového gravírovacieho a rezacieho stroja je prach. Dym a znečistené častice spomalia laserový stroj a spôsobia zlý výsledok. Konštrukcia MIRA Clean pack chráni lineárnu vodiacu koľajnicu pred prachom, efektívne znižuje frekvenciu údržby a umožňuje oveľa lepší výsledok.

Dosponuje prispôsobeným krokovým motorom, vysoko kvalitnou taiwanskou lineárnou vodiacou lištou a japonským ložiskom. Maximálna rýchlosť gravírovania NOVA7 je až 1000mm/Sec

Stroj dostal guľočkovú elektrickú skrutku aj  na hor aj na dol, stabilnú a precíznu. Výška osi Z je 10mm je vhodná pre výrobky s výškou 10mm. Cez predné dvere môžu prechádzať dlhšie materiály.

Na NOVA7 je možné naištalovať automatické zaostrovanie. Stačí stlačiť tlačidlo s automatickým zaostrením na ovládacom paneli. 

Púzdro je vyrobené z hrubého pozinkovaného oceľového plechu, ktorý je veľmi pevný.  Dizajn je oveľa modernejší, ktorý sa zmestí do moderného domu. Vďaka osvetleniu diódami LED vo vnútri stroja sa leskle v tmavej miestnosti ako super hviezda.

Veľkosť pracovnej plochy: 700x500mm
Hmotnosť stroja: 240kg
Rýchlosť rezania: 680mm/sec
Rýchlosť gravírovania: 720mm/sec
Výkon: 60W (dajú sa doobjednať výkonnejšie trubice!)

CENA OBSAHUJE: stroj NOVA7, softvér, školenie a prepravu

Ako stroj vlastne funguje? Pozrite si video: 
https://www.youtube.com/watch?v=4KTEavF6rV8
 

Cenová kalkulácia

Celkom :€ 8.655,00