NOVA 14 je samostatne stojací model lasaerového gravírovacieho a rezacieho stroja.
Pracovnú plochu má 1000x700mm.  Rýchlosť gravírovania stroja nemá na stroje MIRA. Rýchlosť gravírovania je však dostatočná na to, aby vynikala medzi inými podobnými strojmi na trhu.

Silná štruktúra stroja ho robí stabilnejším. Stroj je vybavený voštinovým a čepeľovým pracovným stolom a chladičom modelu 3000 alebo 5000. Do stoja sa môže naištalovať trubica výkonom od 100W až do 130W. Os Z sa zvätčila na 200mm, takže sa do stroja zmestia aj vyžšie produkty.  

 Disponuje výkonným kompresorom na rezanie, čo umožní rezanie silnejších m ateriálov.

Stroj má úplne uzavreté telo. Veko má z tvrdého skla na protipožiarne účely. Stroj je navrhnutý podľa laserového štandardu prvej triedy. Veko má tvrdé sklo na protipožiarne účely.

Výhody stroja NOVA 10
Stroj obsahuje krokový motor, vysokokvalitnú taiwanskú  lineárnu vodiacu lištu a japonské  ložisko. Maximálna rýchlosť gravírovania je 1200mm/sec.

Jedným z najväčších nepriateľov laserového gravírovacieho a rezacieho stroja je prach. Dym a znečistené častice spomalia laserový stroj a spôsobia zlý výsledok. Konštrukcia MIRA Clean pack chráni lineárnu vodiacu koľajnicu pred prachom, efektívne znižuje frekvenciu údržby a umožňuje oveľa lepší výsledok.

Púzdro je vyrobené z hrubého pozinkovaného oceľového plechu, ktorý je veľmi pevný.  Dizajn je oveľa modernejší, ktorý sa zmestí do moderného domu. Vďaka osvetleniu diódami LED vo vnútri stroja sa leskle v tmavej miestnosti ako super hviezda.

Veľkosť pracovnej plochy: 1400x900mm
Hmotnosť stroja: 430kg
Výkon: 80-150W
Rýchlosť rezania: 680mm/sec
Rýchlosť gravírovania: 720mm/sec

CENA OBSAHUJE: stroj NOVA 10, softvér, školenia a prepravu

Ako stroj vlastne funguje? Pozrite si video: 
https://www.youtube.com/watch?v=4KTEavF6rV8

Cenová kalkulácia

Celkom :€ 10.731,00