MIRA9 je komerčný stolný laserový gravírovací stroj.
Pracovnú plochu má 900x600mm. V tejto veľkosti je oveľa väčší priestor pre zabudovaný chladič vody, ktorý má kompresorový typ. Slúži na jednoduchšiu reguláciu teploty vody. Na chladiči sa nachádza teplomer, ktorý slúži na sledovanie teploty vody. Výfukový ventilátor a vzduchový kompresor sa tiež zväčšili. Práve preto sa mohla do tohto laseru naištalovať laserová trubica až s výkonom 130W.

Pre tento model bol vyrobený strihací nôž a voštinový stôl.  Celý stroj bol vyhotovený podľa laserového štandardu prvej triedy. Každé dvere a otvory disponujú kľúčom od hlavného vypínača, aby zabránili neoprávnenému prístupu do stroja.
 

Protiprachová koľajnica zaisťuje dokonalý výsledok rytia. Disponuje automatickým zaostrením a WiFi pripojením pre lahšiu prácu.
 

MIRA9 je výborným stolný gravírovací a rezací stroj.  Je rýchlejší a výkonnejší oproti jeho rovesníkom.
Je možnosť naištovať výkonnejšú laserovú trubicu pre hlboké rezanie.
 

VÝHODY MIRA 9

Je rýchlejšie ako ostatné podobné stroje, kvôli prispôsobeným krokovým motorom, vysokokvalitnou taiwanskou lineárnou vodiacou lištou a japonským ložiskom. 
Dym a znečistené častice spomalia laserový stroj a spôsobia zlý výsledok. Čistiaca sada chráni vodiacu koĺajnicu pred prachom, efektívne znižuje frekvenciu údržby a  umožne lepší výsledok.
 
Softwér AEON ProSmart je užívatelský jednoduchý a má perfektné prevádzkové funkcie. Umožní nastavenie podrobných parametrov a ich obshluha prebieha veľmi jednoducho. Podporuje všetky formáty súborov. Je kompatibilný s Windowa aj s Mac OS.
MIRA 5 disponuje s vysokorýchlostným multikomunikačným systémom. K zariadeniu sa  môžete pripojiť pomocou WiFi,USB kábla, sieťového kábla LAN a aj s USB. Stroj má pamäť 125 MB, ovládací panel LCD obrazovky. S off-line pracovným režimom.
 
Veľkosť pracovnej plochy: 900x600mm
Veľkosť stroja: 91306x1037x555mm, 75W
Hmotnosť stroja: 205kg
Rýchlosť gravírovania: 1200mm/sec
Rýchlosť rezania: 680mm/sec


CENA OBSAHUJE: stroj MIRA9, softvér, školenie a prepravu
 

Cenová kalkulácia

Celkom s DPH : € 9.630,00