MIRA7 je profesionálny stolný laserovací gravírovací stroj.Pracovná plocha je 700x450mm, s chladičom vody, odsávacím ventilátorom a vzduchovým čerpadlom, ktorý je zabudovaný do stroja, kompaktný, čistý a moderný.

Pri tomto modely je komdenzátor chladiča vody zväčšený, a preto je chladiaci účinok značne vylepšený. A ako professionálny model obsahuje stolík na strihanie čepelí a stôl.  Celý stôl je pozostavený podľa laserového štandardu triedy 1. Každé dvere a okná disponujú zámkom hlavného vypínača, aby zabránili neoprávnenému prístupu.  Protiprachová vodiaca koľajnica zaisťuje dokonalý výsledok rytie. Automatické zaostrovanie a pripojenie na WiFi vám zjednoduší prácu.

 

Celkovo MIRA 7 patrí kprofesionálnejším stolným strojom. Je užitočným nástrojom pre vaše podnikanie.

VÝHODY MIRA 7

Je rýchlejšie ako ostatné podobné stroje, kvôli prispôsobeným krokovým motorom, vysokokvalitnou taiwanskou lineárnou vodiacou lištou a japonským ložiskom. 
Dym a znečistené častice spomalia laserový stroj a spôsobia zlý výsledok. Čistiaca sada chráni vodiacu koĺajnicu pred prachom, efektívne znižuje frekvenciu údržby a  umožne lepší výsledok.
 
Softwér AEON ProSmart je užívatelský jednoduchý a má perfektné prevádzkové funkcie. Umožní nastavenie podrobných parametrov a ich obshluha prebieha veľmi jednoducho. Podporuje všetky formáty súborov. Je kompatibilný s Windowa aj s Mac OS.
MIRA 5 disponuje s vysokorýchlostným multikomunikačným systémom. K zariadeniu sa  môžete pripojiť pomocou WiFi,USB kábla, sieťového kábla LAN a aj s USB. Stroj má pamäť 125 MB, ovládací panel LCD obrazovky. S off-line pracovným režimom.
 

 

Pracovná plocha: 700x450mm
Veľkosť: 1106x883x543mm, 60w
Hmotnosť stroja: 157kg
Rýchlosť gravírovania: 1200mm/sec
Rýchlosť rezania: 680mm/sec
Šírka rezu: 0-10mm


CENA OBSAHUJE: stroj MIRA7, softvér, školenie a prepravu

 

Cenová kalkulácia

Celkom s DPH : € 6.747,00