MIRA 5 je stolný laserový gravírovací stroj. 
Pracovnú plochu má 500x300mm, ktorému patrí chladič vody, odávací ventilátor a vzduchové čerpadlo zabudované do vnútra stroja. Chladič vody pre tejto verzii nie je typom kompresora, nemôže byť pustený dlhšie ako 2 hodiny nepretržite, pretože teplota vody bude príliš vysoká.

Je určený skôr na gravírovanie ako na rezanie, preto preň nie je k dispozícii strihací nôž na čepele. Preto sa s týmto strojom dobre reže napr. preglejka, MDF, koža, papier...Pri rezaní akrylových alebo iných plastovýcg materiálov je vhodné umiestniť pevné, ploché predmety tak, aby akrylát nebol v kontakte s plastovým stolom, aby nespálil spodnú časť akrylátu.
 

Gravíruje až do 1200mm/s. Rýchlosť zrýchlenia je 5G. Protiprachová koľajnica tiež zaisťuje dokonalé gravírovanie.  Môžete si vybrať funkciu automatické zaostrovanie WIFI, aby ste si ľahšiu prácu.
 

Celkovo je MIRA 5 ideálny pre tých, ktorí majú obmedzený priestor a chcú najlepší stolný laserový gravírovací stroj

VÝHODY MIRA 5

Je rýchlejšie ako ostatné podobné stroje, kvôli prispôsobeným krokovým motorom, vysokokvalitnou taiwanskou lineárnou vodiacou lištou a japonským ložiskom. 
Dym a znečistené častice spomalia laserový stroj a spôsobia zlý výsledok. Čistiaca sada chráni vodiacu koĺajnicu pred prachom, efektívne znižuje frekvenciu údržby a  umožne lepší výsledok.
 
Softwér AEON ProSmart je užívatelský jednoduchý a má perfektné prevádzkové funkcie. Umožní nastavenie podrobných parametrov a ich obshluha prebieha veľmi jednoducho. Podporuje všetky formáty súborov. Je kompatibilný s Windowa aj s Mac OS.
MIRA 5 disponuje s vysokorýchlostným multikomunikačným systémom. K zariadeniu sa  môžete pripojiť pomocou WiFi,USB kábla, sieťového kábla LAN a aj s USB. Stroj má pamäť 125 MB, ovládací panel LCD obrazovky. S off-line pracovným režimom.
 
Veľkosť: 900x700x430mm
Hmotnosť stroja: 105kg
Rýchlosť gravírovania: 1200mm/sec
Rýchlosť rezania: 680mm/sec
Šírka rezu: 0-10mm


CENA OBSAHUJE: stroj MIRA5, softvér, školenie a prepravu
 

Cenová kalkulácia

Celkom s DPH : € 5.652,00