Plexisklo je termoplastický materiál určený na ďalšie spracovanie buď tvarovaním, ohýbaním alebo na priame použitie vo forme prírezov, prípadne ich lepenie. Výrobky z plexiskla majú výborné mechanické a fyzikálne vlastnosti, ktorých hodnoty sa neznižujú ani starnutím. Plexisklo výborne odoláva drsným klimatickým podmienkam, vlhkosti, baktériám a mikroorganizmom. Vydrží namáhanie aj pri nízkych teplotách. Dobre vedie svetlo a odoláva UV žiareniu. Má výborné elektroizolačné vlastnosti.

Použitie v stavebníctve na zasklievanie budov, prístreškov, výkladov, nástupíšť, protihlukových bariér, v reklame na pútače, nápisy, svetelné reklamy, na výrobu drobných dekoračných predmetov, na výrobu krytov osvetľovacích telies, pre vybavenie interiérov a exteriérov. Vzhľadom k fyziologickej nezávadnosti sa využíva pri výrobe zariadení potravinárskeho a chladiarenského priemyslu.

Cena produktu je uvedená bez potlače! Potlač doskových materiálov nájdete v kategórií UV POTLAČ - Veľkoformátová UV potlač tabúľ

Cenová kalkulácia

x
Celkom s DPH : € 74,02
Odhadované celkom : € 74,02