Dosky z číreho a opálového plexiskla (2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm)

Plexisklo je termoplastický materiál určený na ďalšie spracovanie buď tvarovaním, ohýbaním alebo na priame použitie vo forme prírezov, prípadne ich lepenie. Výrobky z plexiskla majú výborné mechanické a fyzikálne vlastnosti, ktorých hodnoty sa neznižujú ani starnutím. Plexisklo výborne odoláva drsným klimatickým podmienkam, vlhkosti, baktériám a mikroorganizmom. Vydrží namáhanie aj pri nízkych teplotách. Dobre vedie svetlo a odoláva UV žiareniu. Má výborné elektroizolačné vlastnosti.

Použitie v stavebníctve na zasklievanie budov, prístreškov, výkladov, nástupíšť, protihlukových bariér, v reklame na pútače, nápisy, svetelné reklamy, na výrobu drobných dekoračných predmetov, na výrobu krytov osvetľovacích telies, pre vybavenie interiérov a exteriérov. Vzhľadom k fyziologickej nezávadnosti sa využíva pri výrobe zariadení potravinárskeho a chladiarenského priemyslu.

Opálové mliečne plexisklo využijete najmä pre signmaking, výrobu reklamy, ale aj v stavebníctve. Sú ideálne pre polepenie fóliou alebo potlač.

Cena produktu je uvedená bez potlače! Potlač doskových materiálov nájdete v kategórií UV POTLAČ - Veľkoformátová UV potlač tabúľ

Cenová kalkulácia

x
Celkom s DPH : € 24,10
Odhadované celkom : € 24,10